Son Dakika Haber

  • 名稱:Son Dakika Haber
  • 版本:3.3.7
  • 分類:新聞與雜誌
  • 系統:4.0 以上
  • 官網: Home
  • 內容分級:3 歲以上

Google Play 下載

Son Dakika Haber介紹:

Son Dakika Haber

Son Dakika Haber Uygulaması, SonDakika.com’un hızlı haber okuma ve kolay kullanım özelliklerini Android’de de kullanabilmenize imkan sağlayan hızlı haber uygulamasıdır.

Bu uygulama ile Türkiye ve dünyadaki tüm gelişmeleri hızlı şekilde takip edebilir, sondakika haberleri telefonunuzda yüklü tüm sosyal medya ve paylaşım uygulamalarında kolayca paylaşabilir, arkadaşlarınıza maille gönderebilirsiniz.

Son Dakika Haber uygulamasının telefonunuza göndereceği anlık bildirimler sayesinde hiçbir sondakika haberini kaç rmayacaksınız.

Son Dakika Haber uygulaması güncel, politika, magazin, spor ve dünya kategorilerindeki en önemli haberleri ve sondakika gelişmelerini temiz ve kullanışlı bir arayüz ile sizlere sunar. Böylece sadece haber okumanın keyfine varırsınız.

SONDAKİKA.COM HAKKINDA:

Sondakika.com; her konudan önemli son dakika gelişmelerini hızlı bir şekilde ziyaretçilere sunmak amacıyla oluşturulmuş bir haber portalıdır.

İLKELERİMİZ:

Tarafsızlık: Sitemizde yayınlanan haberlere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız.
Açıklık: Hiç bir haberi arka plana atmayıp her ne olduysa size sunmaktayız. Hiç bir olayı arka plana atmıyoruz ve hiç bir şeyi gözlerden kaçırmamaya söz veriyoruz.
Yorumsuz Habercilik: Hiç bir habere doğrudan veya dolaylı bir şekilde yorum katmıyor, size sadece meydana gelen olayı sunuyoruz.

YASALARA %100 UYGUN:

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim,bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır.

SonDakika.com 突發新聞的應用程序,sondakika.com看新聞快速和易於使用的應用程序,允許您使用在Android的快速消息。

有了這個應用程序,你可以按照在土耳其和世界各地的所有發展快,後期安裝在您的手機上,你可以輕鬆地在所有的社交媒體和共享應用分享的新聞,你可以把你的朋友的郵件。

發送即時通知您的手機得益於最新新聞的應用程序,你將不會錯過任何最新消息。

最後一分鐘新聞應用程序更新,政治,雜誌,體育,呈現最重要的新聞和發展的後期類別你一個乾淨,方便的界面世界。所以你只是享受閱讀新聞。

SONDAKİKA.CO我公司:

Sondakika.co我;所有住房的發展是一個重要的最後一分鐘的新聞門戶網站,以快速提供給遊客創造。

原則:

公正:我們正在接近發表在我們網站上的消息完全中立。
淨度:沒有新聞atmayıp背景下,我們為您提供的任何事。不要引發任何事件沒有任何背景,我們承諾不要錯過從眼睛什麼。
中立的報告:無消息的方式,不加評論,直接或間接地,我們為您提供的唯一事件。

法律100%MATCH:

本網站發布根據法案土耳其共和國的100%。各類新聞刊登在我們的網站,圖片,信息,文字,通過獲得書面許可,著作權人發布的。

我sondakika.co

Leave a Reply

發佈留言必須填寫的電子郵件地址不會公開。 必填欄位標示為 *